Chceš být Affs / Sb Jedině Zde

Reklamy jenom TADY!


UPOZORNĚNÍ:
Kdo si přečetl tento článek, ví, že Kassandra svěřila tenhle blog Sarah. Já si za to můžu sama. A Kass, pokud si to někdy přečteš: Odpusť, jak jsem na tebe byla hnusná x(

Leden 2012

Zaracha a proto POZASTAVUJU !

31. ledna 2012 v 16:08 | Wolf Kačaßa
Ahoj mám zaracha na pc a jsem tu jedině kvůli toho že mi to mamka dovolila díky bohu atak nachvíli pozastavuju blog snad to pochobí moje Sb jo a jak dopadly pololetní vysvědčení ? Já mám tři 2 ale mám vyznamenání . Tak ahoj už musím jít!

Jak se připravit na štěnátko ? 3/3

29. ledna 2012 v 19:40 | Wolf Kačaßa
3. HRAČKY PEČLIVĚ VYBÍREJTE !
Připravte i hračky . Musejí mít správnou velikost vůči psu tak , aby čivava nedostala nejvetší kost v obchodě a mastit mini míček který by mohl spolknout . Hračky vybírejte ve specialozovaných prodejnách , bežné hračky pro děti mohou pejsky poranit . Hitem jsou hračky atraktivní například do niž lze dát pamlsky a pes se zabaví tím že do nich bude dolovat .

Jak se připravit na štěnátko ? 2/3

28. ledna 2012 v 19:16 | Wolf Kačaßa
2.Správně krmte !
Domluvte se s chovatelem na značce krmení , jestli je štěně zvyklé na granule . Pokud na granule tak zda je jí suché či vlhčené a kolikrát denně a kdy ho krmit . Podle stáří a velikosti to bývá dvakrát až čtyřikrát za den . Připravte si i vhodné pamslky . Při odměnování nezapomínejte , že i ty se ale počítají do denní krmné dávky . Důležité je dostatek čerstvé vody po celý den . Štěnata i staří psi moji také moc rádi mlíčko :-)

Soutěž NB - nej barva

28. ledna 2012 v 18:56 | Wolf Kačaßa
  1. Blog
  2. jméno
  3. barva
Vyplnte to do komentářů do 20.2 pak ti napíšu na blog kdy už to bude začínat a můžeš si začínat sehnávát hlásky :-)

Hudba

28. ledna 2012 v 18:52 | Wolf Kačaßa

Shakira - She Wolf
Selena gomez & The Scene - Hit The Ligh

Jak se připravit na štenátko ? 1/3

28. ledna 2012 v 18:47 | Wolf Kačaßa
1.Nechte ho samotné ( první noc aby si zvyklo ) !
Předem nakupujte pelíšek , náhubek , vodítko , obojek misky na vodu a na jídlo . Doma mu vyhradte místečko . Mělo by to být světlé a klidné místo , odkud štěně uvidí na všechny kolem . Nemělo by ležet v průvanu ani přímo u topení . Rozhodně ho nezavírejte nikam do komory . Zkontrolujte , zda jste uklidili všechny nebezbečné věci , např. kabely od elektrospotřebičů .

Nová rubrika

28. ledna 2012 v 16:33 | Wolf Kačaßa
Nová rubrika bude o psech jejich péči jak se připravit na štěnátko . Ten hnědý labrador je moje fenečka .


Vlci netopýři a kočko-čarodějky - 1 Úplněk str 2

27. ledna 2012 v 16:13 | Wolf Kačaßa
,,Mě se tomu taky nechce věřit,ale berto te z té lepší stránky bude mít o zábavu postaráno" řekla Elizabeth a Amy si pomyslela že Elis nemůže nikdy vyjít bez vtipné poznámky a pousmála se , však jo čarodějka nejkrásnější . ,, Hele ty čarodějko ted zistit nás dvě kdo jsme " řekla Amy a Elizabeth se zastavila a řekla ,, Tak já jsem čarodějka nejkrásnější hmmm to se mi líbi a Jane je upírka jak ji znám je z nás nejrychlejší " Amy přikývla protože byla opravdu pravda že je z nich Jane nejrychlejší . Ale pak musí být ona vlkodlak zachvěla se nikdy by nepomyslela že se tohle může dít magie ....

Pátek konečně !!!

27. ledna 2012 v 16:07 | Wolf Kačaßa
Konečně je tady pátek , volno !
Těším se najarní prázdniny ! Jo a dneska ve škole vzala uča do třídy lebku člověka a srny zasmáli jsme si docela hodně protože můj spolužák měl zas jako vždy moc vtipné poznánky zase úplně sprosté a dělali jsme z bavlny obrazy zní to složitě ale horší problémy budete mít s lepidlem ten je totiž všude ! :D Jinak už jsou pololetky vysvědčo moc se netěším mám totiž tři dvojky sice nejhorší vysvědčení měl ten vedle koho mě učitelka posadila nedivím se mu že ode mě opisuje , Až mě to začíná sr<t však to znáteu nás opisuje skoro každý ale já ne protože nemám od koho ! Ne sranda já nikdy neopisovala no jenom v 1 třídě .

Ve škole //6/10//

26. ledna 2012 v 12:27 | Wolf Kačaßa
Ahojky ,
dneska jsem tu zase ze školy mám dneska na Pc zaracha od mamky a tatka mi nedovolí jít stejně na Notas
Ostatně stejně mi dá zase milion co se mám učit ne počkat dneska je Čtvtek jdu do kroužku ! Takže bych ani nemohla i kdyby nikdo nebyl doma protože ten kroužek mám ráda mám ta moje kamarády . Ahoj možná ještě ted v Informatice napíšu ted jdu na Fb
Ahojky ! =:)

Děkujeme za návštěvu!

Přijď zas.
Těšíme se na tebe...