Chceš být Affs / Sb Jedině Zde

Reklamy jenom TADY!


UPOZORNĚNÍ:
Kdo si přečetl tento článek, ví, že Kassandra svěřila tenhle blog Sarah. Já si za to můžu sama. A Kass, pokud si to někdy přečteš: Odpusť, jak jsem na tebe byla hnusná x(

Zase na blogu

16. ledna 2012 v 19:04 | Wolf Kačaßa
Tak jsem zase tu nemohla jsem chvíli na blog protože máme pololetky a mám šanci si opravit ty hrůy v žákovské a daří se mi dneska jsem byla v sukni ve škole ale jsem netušila že se strhne před školou po škole koulovačka takže jsem přišla promočená domů jak slepice ale byla jsem přesvěčená na to : ŽE SI V ZIMĚ UŽ NEBUDU BRÁT SUKNĚ !!!!! Ale byla jsem venku už normálně oblečená a užila jsem si to sleji jsme si smrták ( tak se říká jednomu strménu kopci ) a po škole jak sme už šly domů jedna moje kamarádka bežela do kopce a měla kozačky takže 8 krát spadla jakmile přišla k nám byla jako já obalená sněhem my jsme se málem počůraly smíchem já a ona : vypady jsme stejně !!! Ale je to jedno protože miluju sních ale více jaro a léto protože kamarádky nemůžou v zimě ven a já se těším jak budeme spolu brázdit na kole .
Díky Stani jsem přišla na to jak psát další články Díky.
Vaše Wolf Kačaßa Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronnie.♥ Veronnie.♥ | Web | 17. ledna 2012 v 11:44 | Reagovat

Jo pololetky, to znám;/.. Tak konečně už je, ale zima jak má být, jenomže mělo by být chladněji, takhle ten sníh dlouho nevydrží.;/ Jinak ráda tě příjmu už si tě jdu zapsat.;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme za návštěvu!

Přijď zas.
Těšíme se na tebe...